Oznámení studentům VI. ročníku

Oznámení studentům VI. ročníku

Předstátnicová stážová výuka interního lékařství posluchačů VI. ročníku 2. lékařské fakulty probíhala až dosud na vybraných pražských interních odděleních a klinikách (5–7 týdnů) pro 2 kroužky s kapacitně limitovaným počtem stážových míst.

Ve školním roce 2008/2009 je počet studentů v ročníku vyšší o 2 kroužky a vzniká obava ze způsobu zajištění výuky. I když jsme přijali určitá opatření v rámci daných možností, nepodařilo se nám všechny problémy vyřešit.

Z předchozích let máme dobré zkušenosti s individuálními stážemi uskutečňovanými v různých mimopražských a pražských nemocnicích, které si studenti obstarávali sami.

Obracíme se proto na vás s návrhem, abyste zvážili svoje možnosti individuálních stáží, např. v místě bydliště nebo jinde, kde byste chtěli po promoci pracovat.

Uvedený problém se vztahuje zejména na časová období 1. 10. – 14. 11. 2008 (kr. č. 1, 2 a 9) a 13. 4. – 29. 5. 2009 (kr. č. 7, 8 a 10).

Pokud vám zmiňovaná možnost vyhovuje a rozhodnete se ji přijmout, kontaktujte sekretářku pí Borovičkovou, která vám poskytne další informace.

Vytvořeno: 4. 9. 2008 / Upraveno: 7. 12. 2017 / Jana Ocelková, DiS.