Podmínky pro všechny studenty, kteří žádají o absolvování odborné praxe na naší fakultě

Přednost mají výměnné stáže v rámci programů ERASMUS, IFMSA nebo King's College.

1. Prázdninová stáž nesmí překročit celkovou délku 4 týdnů a více než 2 obory, ve kterých chce student stážovat (např. chirurgie a interna a 14 dnů).
  2. Stáž během školního roku nesmí překročit celkem 3 měsíce a více než 2 zvolené obory a při výběru musí přihlížet k našemu studijnímu plánu pro daný rok studia.

Požadujeme:

Všechny výše uvedené doklady zasílejte na adresu: Univerzita Karlova v Praze
2. lékařská fakulta Studijní oddělení
V Úvalu 84
150 06  Praha 5

Definitivní termín stáže stanovuje naše fakulta na základě dohody s příslušným vedoucím oboru.
Studijní pobyt a veškeré náklady s ním spojené si hradí student sám. Fakulta případně může zprostředkovat rezervaci ubytování na koleji.

• Doklad o studiu medicíny vydaný domovskou fakultou
  • Doporučení stáže děkanem, které současně vyjadřuje zájem fakulty navázat spolupráci při výměně studentů
  • Studijní plán a předpokládaný termín stáže
  • Doklad o zdravotním pojištění platný v ČR
  • Doklad o aktuálním zdravotním stavu a o očkování, (Hepatitida B, Tuberkulínový test, Zkouška protilátek – zarděnky – pouze u žen), příp. další očkování vyžadovaná v rámci EU.
Vytvořeno: 22. 11. 2006 / Upraveno: 3. 1. 2019 / Jana Ocelková, DiS.