Pozvánka na adventní koncert fakulty

Srdečně zveme na Adventní koncert 2. lékařské fakulty, který se bude konat v pondělí 13. 12. v 19.30 v Husově sboru v Dejvicích.

Na koncertě vystoupí fakultní sbor Chorion, trombonové kvarteto a letos se k těmto tělesům nově přidá vokální kvarteto Che effeti. Zazní skladby adventně laděné, na programu ale nebudou chybět ani kusy světské a určitě se nebudeme ostýchat sáhnout také po modernějších aranžích.

Rádi bychom navázali na adventní koncert, který jsme pořádali před dvěma lety. Proto i letos bude veškerý výtěžek z dobrovolného vstupného použit na benefiční účely. Rozhodli jsme se podpořit neziskovou organizaci Cesta domů, která provozuje služby domácího hospice a je aktivní i v dalších oblastech paliativní péče.

Krásný advent za organizátory koncertu přeje

Richard Boček

Ilustrační foto: adventní koncert konaný v prosinci 2019