Pozvánka na konferenci PEML 2019

Ve dnech 1.–3. května 2019 se v Praze uskuteční mezinárodní vzdělávací konference PEML 2019 (Prague Emergency Medicine Lessons).

Cílem této mezinárodní lékařské vzdělávací akce je poskytnout všem kolegům a organizátorům zdravotnictví v zemích východní Evropy dostatek validních informací, poznatků a faktů, jak moderně organizovat neodkladnou zdravotní péči, a rovněž ukázat, jaká je skutečná role pohotovostní medicíny ve zdravotnickém systému každé země.

Organizátoři zařadili do programu konference Track A (in Day 2), který je speciálně určen studentům lékařských fakult.

Konferenci PEML 2019 udělil svou osobní záštitu president České republiky pan Miloš Zeman. Podrobnosti o této konferenci můžete najít na www.peml.info.

Vytvořeno: 25. 4. 2019 / Upraveno: 25. 4. 2019 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková