Pozvánka na přednášku: Non-invasive brain delivery of a peptide inhibitor of the Amyloid

Pozvánka na přednášku: Non-invasive brain delivery of a peptide inhibitor of the Amyloid Precursor Protein-cleaving enzyme-1 (BACE1) in Alzheimer's Disease

Laboratoř molekulární biologie bakteriálních patogenů MBU AV CR (125) srdečně zve všechny zájemce na přednášku o dopravě terapeutických peptidů do mozku „Non-invasive brain delivery of a peptide inhibitor of the Amyloid Precursor Protein-cleaving enzyme-1 (BACE1) in Alzheimer's Disease“, kterou přednese Dr. Farid Bendjelloul Dept. of Molecular Endocrinology & Oncology, Laval University, Medical Research Center (CRCHUL), Faculty of Pharmacy, Quebec, Canada v pátek 5. 1. 2006 od 11.00 v zasedací místnosti sektoru 2, MBU AV ČR, budova L, 1. patro)
(autobusem č. 193 ze stanice „Poliklinika Budějovická“ – metro Budějovická – na konečnou „Mikrobiologicky ustav“)

Zdroj: Ing. Peter Šebo, CSc., @email

Vytvořeno: 4. 1. 2007 / Upraveno: 13. 4. 2018 / Administrátor 2. LF UK