Prázdninový studijní pobyt v Chicago

The Kristyna M. Driehaus Foundation

Regina's Hope Medical Program
Application Instructions – Summer 2006

Tento studijní program je již 2. rokem organizován naší fakultou a je určen pro české studenty medicíny, kteří úspěšně dokončili 4. ročník, mají zájem se zdokonalit v dětské hematologii-onkologii, umí plynně anglicky a mají vstupní vízum do USA.

1. Zájemci musí kompletně vyplnit přihlášku, resp. dotazník (dostupný na fakultních webových stránkách nebo na adrese www.thekmdfoundation.org).

2. Žádost o stipendijní pobyt je třeba doložit 2 odbornými referencemi a to od oborově příslušného učitele (prof. MUDr. J. Starý, DrSc.) a dalšího učitele fakulty. Doporučující dopis musí být napsán v angličtině a opatřen e-mailovou adresou doporučujícího učitele fakulty.

3. Přihlášky ke stipendijnímu pobytu o prázdninách 2006 je třeba odeslat na níže uvedenou adresu v době od 1. 12. 2005 do 28. 2. 2006.

Adresa:
    The Kristyna M. Driehaus Foundation
    RHMP Application
    1838 North Lincoln Park West
    Chicago, IL., 60614
    Phone: 1-312-335-1916
    Fax: 1-312-335-1926
    e-mail: @email

Event. dotazy (i v češtině) je možné zasílat paní Ditě Brož na adresu:
    @email

4. Stáže probíhají v Children's Memorial Hospital of the Northwestern University Medical School in Chicago.

5. Nadace K. M. Driehaus studentů hradí: letenku, ubytování, měsíční průkaz na metro a 300 USD na každý měsíc.

doc. MUDr. P. Zoban, CSc.
proděkan pro studium klinických oborů

Vytvořeno: 20. 10. 2005 / Upraveno: 16. 2. 2021 / Marie Havlová