Přijímací řízení do DSPB

Děkan 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze vyhlašuje pro školní rok 2006/2007 přijímací řízení do prezenční a kombinované formy doktorského studia v oblasti biomedicíny

Obory:

1. Molekulární a buněčná biologie, genetika a virologie
  2. Biologie a patologie buňky
  3. Biochemie a patobiochemie
  4. Fyziologie a patofyziologie člověka
  5. Imunologie
  6. Lékařská mikrobiologie
  7. Neurovědy
  8. Farmakologie a toxikologie
  9. Lékařská biofyzika
  10. Antropologie
  11. Gerontologie
  12. Experimentální chirurgie
  13. Preventivní medicína

Informace o studijních oborech a předepsaný formulář přihlášky ke studiu lze získat na děkanátě fakulty v oddělení doktorského studia u Mgr. Soni Tomkové. Informace jsou dostupné rovněž na internetové adrese

Přijímací pohovory proběhnou v červnu 2006. Podmínkou pro přijetí je ukončené vysokoškolské vzdělání na úrovni magisterského studijního programu, a to nejpozději k 1. 10. 2006.

K přihlášce uchazeč doloží stručný odborný životopis, doklad o ukončeném vysokoškolském vzdělání na úrovni magisterského studijního programu, stručnou anotaci výzkumného projektu a ostatní doklady hodné zřetele (např. přehled dosavadních publikací uchazeče, doklad o státní zkoušce z angličtiny, doklad o vědecké praxi doma či v zahraničí apod.).

Přihlášky ke studiu přijímá děkanát do 30. 4. 2006.

Vytvořeno: 6. 2. 2006 / Upraveno: 10. 1. 2019 / Administrátor 2. LF UK