Prof. George Q. Daley: A Career in Academic Medicine: Hematology and Harvard

Štítky

12. března 2024

13.00—14.00

Vlastenecký sál Karolina (Ovocný trh 3, Praha 1)

Registration for the lecture has been closed due to full capacity of the venue. If you wish to be put on the waiting list, please send me an email at @email

Rektorka Univerzity Karlovy prof. Milena Králíčková zve na přednášku na téma A Career in Academic Medicine: Hematology and Harvard, kterou v anglickém jazyce přednese prof. George Q. Daley, MD, PhD, děkan Harvard Medical School.

George Q. Daley, MD, PhD, je světově uznávaným průkopníkem vevýzkumu kmenových buněk a rakoviny. Ve svém výzkumu
sezaměřuje na vývoj krvetvorby a onemocnění kostní dřeně, krve aimunitního systému. Než se stal děkanem Harvard Medical School, byl výzkumným pracovníkem Lékařského institutu Howarda Hughese a ředitelem programu transplantace dětských kmenových buněk v Dana Farber Cancer Institute a v Bostonské dětské nemocnici. Je členem americké Národní lékařské akademie a Americké akademie umění a věd.

Vytvořeno: 27. 2. 2024 / Upraveno: 28. 2. 2024 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.