Projekty FRVŠ 2006

Vyhlášení výběrového řízení

FONDU ROZVOJE VYSOKÝCH ŠKOL PRO ROK 2006

Výbor Fondu rozvoje vysokých škol (dále jen „Výbor Fondu“) vyzývá tímto „Vyhlášením výběrového řízení Fondu rozvoje vysokých škol pro rok 2006“ (dále jen „Vyhlášení“) vysoké školy k předložení projektů, podporujících rozvoj vzdělávací činnosti vysokých škol v roce 2006 v těchto tematických okruzích nebo skupinách tematických okruhů:
A – Inovace a rozvoj laboratoří, ateliérů a pracovišť pro praktickou výuku včetně knihoven a informačních technologií ve vysokoškolském vzdělávání
B – Vzdělávání učitelů
C – Poradenská a informační centra
D – nevyhlašuje se
E – Vysokoškolské knihovny
F – Inovace studijních předmětů
G – Tvůrčí práce studentů směřující k inovaci vzdělávací činnosti

Celý text vyhlášení najdete na www.frvs.cz – Aktuality – Vyhlášení.
Jak podat projekt v systému najdete také zde www.frvs.cz – Aktuality – Návod na podání projektu

Projekty se podávají pouze on-line v systému ISAAR-F (přílohy – vlastní projekt apod. se do systému vkládají v Přílohách, můžete si je tedy předem připravit např. v doc.). Pokud v systému nejste zaregistrováni, kontaktujte Gabrielu Hlaváčovou (linka 5829) – nejlépe osobně, na místě vás přihlásíme do systému.
Pokud budete chtít, aby se na projektu spolupodílela finančně i fakulta, prosím, kontaktujte vedoucí Ekonomického odd. pí Frebortovou, která se s vámi o spoluúčasti fakulty dohodne.

Systém je přístupný na www.frvs.cz – (vlevo odkaz INFORMACE) – ISAAR-F. Vlevo se můžete přihlásit. Také je zde zveřejněna Příručka, jak se pracuje se systémem)

Projekty musí být doručeny přes fakultu a RUK na RVŠ nejpozději 29. 4. 2005. Z tohoto důvodu, prosím, „odešlete“ elektronicky na fakultu hotové projekty nejpozději 15. 4. 2005. (aby byla i možnost případných oprav)

Vytvořeno: 21. 3. 2005 / Upraveno: 14. 12. 2018 / Mgr. Gabriela Hlaváčová