První Fakultní ucho

Studentská komora akademického senátu zve na Fakultní ucho, první z pravidelných setkání studentů s děkanem fakulty prof. Markem Babjukem. Zúčastní se i proděkan pro studium prof. Josef Zámečník. V úterý 1. března od 13.00 do 14.00 v Malé pravé posluchárně.

Vážení kolegové,

dovolte nám vás pozvat na první z pravidelných setkávání studentů s děkanem fakulty, které se bude konat 1. března od 13.00 do 14.00 v Malé pravé posluchárně 2. LF UK a FN Motol. Cílem těchto setkávání je především rychlejší řešení témat, která vás aktuálně trápí, zefektivnění komunikace studentů s vedením fakulty a zlepšení informovanost studentů o aktuálním dění na fakultě.

A na co se můžete na první schůzi těšit? Kromě samotného pana děkana a představení tohoto projektu se budeme věnovat i tématu ročníkových koordinátorů, které nám přijde představit proděkan pro studium prof. MUDr. Josef Zámečník, Ph.D. Dozvíte se tak, kdo z pedagogů budeme mít který ročník na starosti.

Vytvořeno: 23. 2. 2022 / Upraveno: 23. 2. 2022 / Mgr. Juan Zamora