Publikační činnost pracovníků 2. lékařské fakulty za rok 2004

Ústav vědeckých informací zahajuje sběr údajů o publikační činnosti pracovníků 2. lékařské fakulty za rok 2004.
Bibliografické údaje je nutné zaslat Ústavu vědeckých informací do 20. dubna 2005.

Sběr se týká všech odborných negrantových publikací /sběr dat ke grantovým publikacím 2. LF byl již ukončen/.

Termín je definitivní, formuláře zaslané po stanoveném datu nebudou akceptovány!
Pro vydání tištěné verze seznamu publikací pracovníků fakulty za rok 2004 bude možná pouze obsahová korektura, nikoli doplnění záznamů.

Pokyny pro sběr bibliografických údajů o publikační činnosti pracovníků 2. LF za rok 2004:

Sběr dat probíhá formou vyplnění elektronických formulářů. Formuláře pro jednotlivé typy publikací a způsob vkládání údajů jsou zveřejněny na adrese:

Evidují se publikace interních pracovníků 2. LF. Za správnost dodaných údajů ručí autor. Evidence se týká prací již zveřejněných, nikoliv v tisku.
Je nutné uvádět prvních šest číslic rodného čísla (před lomítkem) autorů 2. LF. Připomínám i povinný překlad cizojazyčných názvů a anotací do češtiny.

Mgr. Zuzana Dobiašová
vedoucí ÚVI