Seminář „Komunikace v medicíně slovem i písmem“

sobota 9. listopadu 2002 od 9 do 15 hodin
přednáškový sál IKEM, Vídeňská 1958, 140 21 Praha 4

Interdisciplinární seminář o písemném a ústním projevu; jak číst článek v lékařském časopise, jak napsat přednášku na seminář nebo kongres a další komunikační dovednosti, které se dosud na našich lékařských fakultách nepřednášejí.

Program semináře je zaměřen na naše budoucí kolegy – na studenty lékařských fakult. Může být zajímavý i pro lékaře v tréninku (tj. do získání druhé atestace). Možná, že zaujme i zkušené klinické lékaře.

Spolupořadateli semináře jsou: První lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, Národní lékařská knihovna v Praze, Zdravotnické noviny, Praha a Nakladatelství Galén, Praha.

Podrobné informace o semináři včetně on-line přihlášky můžete najít na adrese: www.galen.cz/komunikace.

Vytvořeno: 13. 10. 2002 / Upraveno: 6. 12. 2017 / Administrátor 2. LF UK