Seminář Možnosti & výzvy systému Moodle

Představíme si možnosti e-learningového nástroje LMS Moodle, probereme to podstatné od základních až po pokročilé funkce s důrazem na podporu výuky v medicíně.

Cílem semináře bude prakticky na konkrétních příkladech představit stěžejní funkce, které nám umožní pracovat s Moodle efektivněji.

1. Vznik kurzu & možnosti zpřístupnění

2. Plnění obsahem (výukové materiály, multimédia aj.)

3. Zadávání práce & testování

4. Inspirace odjinud

Seminář se uskuteční ve středu 12. února od 14.00 do 15.30 hod. v učebně SP2 budovy Děkanátu 2. LF UK (Fakultní nemocnice Motol, V Úvalu 84, Praha 5). Posluchárna není vybavena počítači. Účastníci si mohou přinést své vlastní zařízení s připojením na internet (zaměstnanci/studenti 2. LF UK se mohou připojit přes síť EDUROAM).

Těšíme se na Vaši účast.

Na seminář se, prosím, přihlaste přes tento registrační formulář, kde najdete i aktuální informace o semináři.

Pro více informací kontaktujte Mgr. Drahomíru Dvořákovou (linka: 224 435 844; e-mail: @email).

Vytvořeno: 29. 1. 2020 / Upraveno: 12. 4. 2021 / Denisa Sládková