Semináře o studiu v zahraničí

Semináře se konají v průběhu akademického roku:
1. cyklus: říjen – prosinec
2. cyklus: únor – duben (květen)

v Zelené posluchárně budovy v Celetné ul. 20, vždy jedno středeční odpoledne v měsíci, vždy od 14 do 16–17 hodin.
Upozornění: Z kapacitních důvodů je nutné se v případě zájmu o účast na seminář zaregistrovat! V případě, že se na seminář přihlásíte, ale pak se z nějakého důvodu nemůžete zúčastnit, odhlašte se, prosím (opět prostřednictvím webového formuláře), ať může být vaše místo postoupeno dalšímu zájemci.

31. 10. 2007: Studium ve Spolkové republice Německo. Seminář o možnostech studia v jedné z dlouhodobě nejpoptávanějších cílových zemí mezi studenty všech fakult UK, nejen mezi germanisty.
Pořádá IPC UK ve spolupráci s OZS RUK, DAAD a studenty – absolventy studijních pobytů v Německu.
Zájemci o účast na semináři se musí registrovat v IPC UK – registrace bude zahájena v polovině října 2007.

Vytvořeno: 25. 9. 2007 / Upraveno: 10. 1. 2019 / Administrátor 2. LF UK