Setkání vedení Ministerstva zdravotnictví, zaměstnanců FN Motol a studentů 2. LF

Vážení studenti 2. LF,
jak jsem slíbil paní ministryni Daně Juráskové, tímto vám vyřizuji pozvání na setkání vedení Ministerstva zdravotnictví, zaměstnanců FN Motol a studentů 2. LF.
Studenti (jen ti, kteří v tu dobu nemají výuku) tak mohou přijít do velké posluchárny v Motole dne 6. 4. 2010 v 11.00.

Během velikonočního týdne budeme mít i další příležitost setkat se s představitelkou MZ. Podrobnosti ohledně specializační přípravy nebo postavení mladých lékařů se dozvíme i na čtvrteční přednášce MUDr. Hellerové, náměstkyně MZ, na Vědecké konferenci.

O. Hrušák

Setkání s ministryní je přednostně určeno pro lékaře FN Motol, zejména vyššího a středního managementu.

Vytvořeno: 31. 3. 2010 / Upraveno: 13. 11. 2018 / prof. MUDr. Ondřej Hrušák, Ph.D.