Stipendia v Bavorsku

Nabídka ročních stipendií na bavorských univerzitách

Nabídka je určena k přímému využití!

Bavorské ministerstvo pro vědu, výzkum a umění uděluje v akademickém roce 2005/2006 roční stipendia absolventům vysokých škol do věkového limitu třiceti let z České republiky a ze Slovenska.

Stipendium slouží k financování doktorského studia na některé z bavorských vysokých škol. Stipendium je nejprve přiznáno na jeden rok a může být následně po odevzdání příslušné žádosti maximálně dvakrát prodlouženo – tedy na maximálně 3 roky.

Stipendium vyplácené ve dvanácti měsíčních splátkách činí 7.440 Euro – měsíčně 620 Euro.

Zájemci musí prokázat velmi dobrou znalost německého jazyka.

Zájemci o studium zašlou nejpozději do 10. 3. 2005 veškeré požadované podklady a vyplněné příslušné formuláře na udanou adresu. Další informace a formuláře na www.bayhost.de – Stipendium.

Vytvořeno: 24. 11. 2004 / Upraveno: 3. 1. 2019 / Mgr. Gabriela Hlaváčová