Stipendium DANONE pro studenty a absolventy do 30 let

pro studenty posledních ročníků VŠ
a mladé absolventy do 30 let
pro podporu
výzkumu, vývoje a vzdělávání v oblasti výživy (dále jen „ID“)

VÝŠE STIPENDIA
50 000 Kč

(k pokrytí části nákladů)

PODMÍNKY

K žádosti o stipendium musí být přiloženo profesionální CV s referencemi, pozvání k pobytu a program minimálně 1 měsíční stáže týkající se problematiky výživy a potravinářství, výživových stavů, epidemiologie výživy.

Po absolvování stáže je stipendista povinen předložit zprávu o průběhu stáže a hodnocení zahraničního partnera dle pokynů Institutu Danone, a to do 1. 12. 2011 nebo do smlouvou daného termínu.

Stipendium bude sloužit k pokrytí části nákladů stáže stipendisty a stipendista je oprávněn žádat o další příspěvky na stáž také u jiných subjektů.

ŽÁDOSTI

Náležitosti a formulář k přihlášce do výběrového řízení na zahraniční stipendia v roce 2011 najdete na www.institut-danone.cz

Žádost doručte do 15. 6. 2011 na adresu Institutu Danone, Konopišťská 905, 256 37, Benešov a v elektronické podobě na @email

Vybraní kandidáti budou vyrozuměni do 30. 6. 2011 a budou pozváni k jazykové zkoušce. Výsledky výběrového řízení budou uveřejněny na webu do 30. 7. 2011.

Více informací na www.institut-danone.cz

Vytvořeno: 15. 2. 2011 / Upraveno: 20. 2. 2019 / Administrátor 2. LF UK