Student pro redakční radu Pelikána

Studentská komora AS se dohodla navrhnout studentským zástupcem v redakční radě časopisu Pelikán kolegu Tomáše Tvaroha z 2. ročníku.

Tomáš Tvaroh je koordinátorem projektu Svět zdraví a zdravotnictví v rámci Asociace pro mezinárodní otázky.
V rámci těchto aktivit spolupořádá diskusní pořady na naší fakultě. Zatím proběhly diskuse o biologických zbraních a perspektivách boje proti AIDS. Chystají se další témata (např. Zkušenosti zdravotnických pracovníků z jejich působení v Africe).

Tomáš Tvaroh se podílí i na projektu Světové zdravotnické organizace v rámci Pražského modelu Spojených národů.

Studentská komora se rozhodla především na základě zajímavého textu, který T. Tvaroh předložil jako vizi o své činnosti v rámci redakční rady.

Michal Pelíšek
předseda studentské komory AS