Studentská vědecká konference

2. lékařská fakulta

30. dubna, 2004
velká posluchárna

Jsou vítány práce pregraduálních studentů i studentů v doktorském studiu. Pro studenty v 3. roce doktorského studia je účast povinná.

Předběžné přihlášky (název práce, jména autorů, pracoviště, email autora) je nutno zaslat do 15. března na @email.

Definitivní přihláška (zde uveďte prosím, když si přejete prezentovat sdělení jako poster) s abstraktem do 5. dubna na adresy: @email a kopii na @email. Abstrakt prosím přidejte jako přílohu ve formátu RTF.

Abstrakt:

NAZEV PRÁCE
Jména AUTORŮ, Pracoviště, Jméno Školitele

Příklad:
((EXPRESE RECEPTORŮ PRO ANGIOTENZIN II JE ZVÝŠENÁ U SHR POTKANŮ
Vopička Jan, 1Vomáčka Karel. Ústav fysiologie a 1Ústav histologie UK 2. LF. Školitel doc. MUDr. Antonín Ušák, Ph.D.))

Celý abstrakt včetně názvu a jmen nesmí mít více než 30 řádek (Arail 12, husté řádkování, okraje 2,5 cm). V abstraktu může být jednoduchý graf přiměřené velikosti tak, aby byl čitelný při změnšení abstraktu na 50 %.

Vytvořeno: 24. 2. 2004 / Upraveno: 11. 12. 2018 / Administrátor 2. LF UK