Světový den zdraví 2023

Obchodní centrum Černý most

pořádají IFMSA CZ Praha 3. LF and IFMSA CZ Praha 2. LF

událost

Rok se s rokem sešel a my jsi opět společně připomínáme Světový den zdraví. Tento den, který připadá na 7. dubna nám každý rok připomíná, že je důležité se starat o své zdraví. My jako studenti medicíny a členové IFMSA budeme letos opět nabízet bezplatné služby jako je měření krevního cukru, krevního tlaku, cholesterolu a jiné. Mimo to si budete moct zjistit svou krevní skupinu, zkusit si první pomoc a bude i medvídek pro děti. Nakonec se budete moct také dozvědět něco o tom, jak lépe spát, jak lépe sportovat abyste mohli redukovat svůj stres a žít tak zdravější život, protože odpočinek a to jak spánkový, tak aktivní je důležitou součástí naší péče o zdraví.

Pojďme udělat zase jednou něco pro zlepšení zdraví v České republice, protože prevence se vyplatí!

Vytvořeno: 5. 4. 2023 / Upraveno: 5. 4. 2023 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.