Univerzita Porto nabízí BIP, který se týká intenzivního kurzu geriatrie

Štítky

Univerzita Porto zve studenty k účasti na Intenzivním kurzu geriatrie, což je smíšený intenzivní program (Blended Intensive Program) organizovaný tamní lékařskou fakultou. Tento BIP je organizován ve spolupráci s partnerskými institucemi Semmelweis University (Maďarsko) a University of Salamanca (Španělsko). Dalšími spolupracujícími institucemi jsou Eötvös Loránd University (Maďarsko) a University of Santiago de Compostela (Španělsko).

Kurz je vyučován v angličtině a bude probíhat od 4. září do 13. října 2023 po dobu šesti týdnů (tři týdny online seminářů, dva týdny online mentoringu a jeden týden prezenční výuky na Lékařské fakultě Univerzity Porto.

Přihlášky je třeba podat do 19. července vyplněním online formuláře. Veškeré informace o tomto BIP naleznete v přiloženém letáku nebo na webových stránkách BIP.

Pokud se na kurz hlásíte, je zároveň nutné vyrozumět Odd. zahraničních záležitostí 2. LF na e-mail: @email

Vytvořeno: 23. 6. 2023 / Upraveno: 30. 6. 2023 / PhDr. Mgr. Kateřina Křenová