Uskupení CENTRAL – výzva 2022

Výzva Fondu pro podporu strategických partnerství UK pro rok 2022 CENTRAL Annual Theme: „Central Europe: What unites and divides us“. Téma lze chápat jako společensko-sociální problematiku, ale také může být pojímáno jako prezentace výsledků vědecké nebo pedagogické spolupráce v rámci středoevropského regionu.

Požadavkem je realizace aktivit a prezentace výsledků v anglickém jazyce, podrobnosti v příloze.

Žádosti o grant je nutné zaslat nejpozději do 6. února 2022 na e-mail: @email

Strategické uskupení CENTRAL vzniklo v roce 2014 společnou deklarací pěti středoevropských univerzit, Univerzity Karlovy, Humboldtovy univerzity v Berlíně, Univerzity Vídeň, Univerzity Varšava a ELTE Univerzity v Budapešti. Podporuje multilaterální spolupráci primárně v oblasti výuky, výzkumu a podpory vědeckého dorostu.

Vytvořeno: 15. 12. 2021 / Upraveno: 15. 12. 2021 / Ing. Pavla Byrne