Vědecká konference 2010

Vědecká konference UK 2. LF 2010 je opět tady!

Vážené kolegyně a vážení kolegové, pedagožky, pedagogové, vědkyně, vědci, studentky a studenti!

Startuje opět Vědecká konference naší fakulty – doufám, že loňský drtivý úspěch přivede ještě více zájemců a velká posluchárna tentokrát praskne ve švech. Konat se bude 7. a 8. 4. 2010 a vědecký program budou opět doprovázet i akce sportovní a kulturní. Tradiční je už i Motolská míle (třebaže proměnlivé délky) a veselý závěrečný večírek s účastí „motolských“ kapel...! Pro aktivní účastníky vědeckého programu (přednášející, presentující i pozorně naslouchající) jsou opět připraveny atraktivní ceny.

Jak již víte, konference je otevřená pro všechny studenty pregraduálního a doktorského studia a mladé pracovníky fakulty a nemocnice. Povinná je účast pro všechny studentky a studenty doktorského studia ve třetím a vyšších ročnících, v presenční i kombinované formě (pokud nepresentovali své výsledky v minulém ročníku) – ti všichni dostanou upozornění na své e-mailové adresy.

Prosím, věnujte velkou pozornost důležitým termínům a pokynům k přípravě abstrakt!

Vědecká konference UK 2. LF v datech:

20. 1. spuštění elektronického příjmu abstrakt
21. 2. ukončení elektronického příjmu abstrakt
22. 2. – 3. 3. hodnocení zaslaných abstrakt vědeckým výborem
8. 3. oznámení o přijetí/nepřijetí příspěvků a jejich formě (přednáška/poster)
7.–8. 4. Vědecká konference UK 2. LF

prof. MUDr. Jan Trka, Ph.D.
doc. MUDr. Jan Zuna, Ph.D. – předseda Vědeckého výboru VK2010

Vytvořeno: 14. 1. 2010 / Upraveno: 4. 1. 2019 / prof. MUDr. Jan Trka, Ph.D.