Většina studentů se dozví výsledky přijímacího řízení již dnes!

25. 6. 2007

Přestože náhradní kolo přijímacích zkoušek bude ukončeno až 26. 6., většina úspěšných studentů se dozví příjemnou novinu už dnes, tj. 25. 6. '07. Historicky největší zájem o naši fakultu nás zavazuje, abychom těm, kteří náročnými přijímacími zkouškami projdou úspěšně, tuto informaci sdělili hned, jak to bude možné.
Ve dnech 25.–27. 6., jakmile získáme aktuální informace o průběhu přijímacího řízení, postupně oznámíme výsledek studentům, jejichž přijetí bude jisté.

Harmonogram:

25. 6. '07 dopoledne známe počet uchazečů, kteří přišli k náhradnímu kolu přijímacího řízení
25. 6. '07 odpoledne bude znám počet uchazečů z náhradního kola, kteří postupují k ústnímu kolu
26. 6. '07 odpoledne budou známy konečné výsledky náhradního kola
27. 6. '07 zasedá Hlavní přijímací komise, konečné rozhodnutí o počtu přijímaných studentů
9. a 12. 7. '07 zápis
13. 7. '07 doplnění počtu přijatých podle počtu zapsaných studentů

Aktuální stav:
Hlavní přijímací komise učinila konečné rozhodnutí o počtu přijímaných studentů.

Svůj výsledek a celkové umístění se dozvíte zde (www.lf2.cuni.cz/zkouskyvys/index.php), případné dotazy adresujte Studijnímu oddělení (@email). Blahopřejeme všem, kteří uspěli.

[Oficiální rozhodnutí jsou všem uchazečům rozeslána poštou. Po zápisu je možné, že přijmeme ještě několik studentů na dalších místech (13. 7. '07).]

O. Hrušák, děkan

Vytvořeno: 25. 6. 2007 / Upraveno: 5. 2. 2019 / Administrátor 2. LF UK