Volby do AS UK 2. LF

Akademické obci 2. lékařské fakulty UK!

Na schůzi AS UK 2. LF, konané dne 8. října 2008 byly vyhlášeny volby nových členů akademického senátu pro volební období 1. 2. 2009 – 31. 1. 2011.
Akademická obec bude volit nové členy AS z kandidátů, o kterých je přesvědčena, že budou nejlépe zastupovat zájmy fakulty, studentské i pedagogické komory AS.

V prvním volebním kole, které se koná od 12. do 13. listopadu 2008, má každý člen akademické obce možnost vybrat si své kandidáty do AS:

• do studentské komory, ze seznamu všech řádně zapsaných studentů fakulty. Návod na vyplnění návrhových listů bude na www stránkách fakulty.
  • do pedagogické komory, ze seznamu akademických pracovníků, který osobně dostane na sekretariátech klinik a ústavů.

Volební komise obou komor žádá členy akademické obce o odevzdání návrhových listů na kandidáty AS pro nové volební období do 13. listopadu do 12 hod.
Volební komise spočítá odevzdané hlasy a na úřední desce a webových stránkách uvede pořadí kandidátů do AS pro druhé kolo voleb.
Dne 20. listopadu 2008 bude vydána volební listina kandidátů, kteří souhlasili s uvedením svého jména na volebním lístku.
Druhé kolo voleb se bude konat 26. a 27. listopadu 2008.

Za volební komisi pedagogů: prof. MUDr. Petr GOETZ, CSc.
MUDr. Dita SMÍŠKOVÁ
Mgr. Petr BITNAR