Volby do AS UK 2. LF

Akademické obci 2. lékařské fakulty UK!

Na mimořádné schůzi AS UK 2. LF, konané dne 25. října 2006 byly vyhlášeny volby nových členů akademického senátu pro volební období 1. 2. 2007 – 31. 1. 2009.
Akademická obec bude volit nové členy AS, z kandidátů, o kterých je přesvědčena, že budou nejlépe zastupovat zájmy fakulty, studentské i pedagogické komory AS.

V prvním volebním kole, které se koná od 7. do 16. listopadu 2006, má každý člen akademické obce možnost vybrat si své kandidáty do AS:

• do studentské komory, ze seznamu všech řádně zapsaných studentů fakulty. Návod na vyplnění návrhových listů naleznete na http://online.lf2.cuni.cz/volby_as.php.
  • do pedagogické komory, ze seznamu akademických pracovníků, který osobně dostane na sekretariátech klinik a ústavů.

Volební komise obou komor žádá členy akademické obce o odevzdání návrhových listů na kandidáty AS pro nové volební období do 16. listopadu do 12 hod.
Volební komise spočítá odevzdané hlasy a na úřední desce a webových stránkách uvede pořadí kandidátů do AS pro druhé kolo voleb.
Dne 28. listopadu 2006 bude vydána volební listina kandidátů, kteří souhlasili s uvedením svého jména na volebním lístku.
Druhé kolo voleb se bude konat 12. a 13. prosince 2006

Za volební komisi pedagogů: prof. RNDr. Helena Tomášová, CSc.
MUDr. Renata Ocmanová
Mgr. Daniela Holečková