Výběrové řízení na stáž v USA

PRO STUDENTY 3.–6. ROČNÍKU MEDICÍNY SE ZÁJMEM O PSYCHIATRII

V pátek dne 5. prosince 2008 navštíví Prahu Dr. Carl Hanson, prezident nadace W.I.S.E. (Worldwide Institute Supporting Exchange, http://wise-world.org/), která zprostředkovává studentům ze střední Evropy klinické stáže v USA.

Při této příležitosti se bude konat výběrové řízení za účelem vybrat studenty pro program Psychiatric Track.
Jedná se o 4měsíční program, kdy student navštěvuje s psychiatrem Dr. Hansonem řadu zařízení v oblasti Nové Anglie (USA) a zároveň může spolupracovat nezávisle, dle vlastního zájmu, na klinických projektech v univerzitních nemocnicích v Bostonu. Studentům je poskytováno ubytování v nadačním domě v dobré dojezdnosti do Bostonu a dále měsíční stipendium 200 dolarů na pokryti základních životních nákladů.
Výběrové řízení pro tento program se koná průměrně ve dvou až tříletých intervalech.

Výběrové řízení se uskuteční
v pátek 5. prosince 2008 v 10.00
v místnosti č. 224
děkanát 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy
Ruská 87
Praha 10

Účast není třeba potvrzovat.
Všichni zájemci by měli přinést svoje CV či Resumé psané v anglickém jazyce, zahrnující odborné i mimoškolní aktivity a zkušenosti.
Můžete přinést i další dokumenty, které by podle vašeho zvážení mohly přispět k vašemu úspěchu.

Dotazy ohledně výběrového řízení můžete směřovat na adresu: @email
Podrobnější informace o samotném programu budou poskytovány pouze výhercům výběrového řízení.

Jiří Šedo
3. lékařská fakulta UK v Praze