Vyhlášení soutěže FRVŠ 2010

VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ FONDU ROZVOJE VYSOKÝCH ŠKOL PRO ROK 2010

Výbor Fondu rozvoje vysokých škol vyzývá tímto „Vyhlášením výběrového řízení Fondu rozvoje vysokých škol pro rok 2010“ (dále jen „Vyhlášení“) vysoké školy k předložení projektů, podporujících rozvoj vzdělávací činnosti vysokých škol v těchto tematických okruzích nebo skupinách tematických okruhů:

1. Inovace a rozvoj laboratoří, ateliérů a pracovišť pro praktickou výuku včetně knihoven a informačních technologií ve vysokoškolském vzdělávání (pouze investice) – výběr pracovišť, jež budou podávat projekty v tomto okruhu, provede děkan UK 2. LF (max. 4 projekty)
    K datu 9. 3. 2009 odevzdejte 1stránkovou anotaci projektu v okruhu C nebo E (e-mailem). Jde o tzv. rektorátní projekty. Rektorát bude schvalovat, kdo projekt podá na kolegiu rektora dne 14. 3. 2009.
  2. nevyhlašuje se
  3. Poradenská a informační centra (rektorátní projekt) – anotace 9. 3. 2009
  4. nevyhlašuje se
  5. Vysokoškolské knihovny (rektorátní projekt – kontakt Mgr. Marie Paráková) – anotace 9. 3. 2009
  6. Inovace studijních předmětů
  7. Tvůrčí práce studentů směřující k inovaci vzdělávací činnosti

Termíny odevzdávání (elektronického podání) přihlášek: 3. 4. 2009 do 9.00
(v systému ISAAR-F musí být vložena kompletní přihláška, včetně všech požadovaných příloh.
Zároveň řešitel odevzdává jeden výtisk přihlášky na Grantové odd. UK 2. LF pro schválení kolegiem děkana.

Důležitá upozornění:
I pro tyto projekty platí podmínky na www.lf2.cuni.cz/veda-a-vyzkum/granty-a-projekty/ceske-granty/udaje-pro-vyplnovani-grantovych-zadosti, především schvalování přihlášek a spoluúčasti fakulty kolegiem děkana.

Celý text vyhlášení včetně podmínek podání projektů, finanční limity a způsobu hodnocení žádostí oponenty najdete na www.frvs.cz nebo http://www.frvs.cz/docf/Vyhl2010.pdf

Přihlášky se podávají elektronicky v systému ISAAR-F (bude v provozu od 16. 3. 09) – viz www.frvs.cz, pokud k tomuto systému nemáte z minula přístup a chcete podávat projekt, obraťte se prosím na Grantové odd. (Gabriela Hlaváčová, l. 5829) kvůli registraci.

Návod pro práci v ISAAR-F najdete na http://www.frvs.cz/Prirucka/
V případě problémů kontaktujte Grantové odd. – Gabriela Hlaváčová, linka 5829
Vytvořeno: 19. 2. 2009 / Upraveno: 6. 2. 2019 / Mgr. Gabriela Hlaváčová