Vyhlášení výzvy – grantové schéma Podpora terciárního vzdělávání, výzkumu a vývoje

Vyhlášení výzvy v rámci grantového schématu Podpora terciárního vzdělávání, výzkumu a vývoje

Dne 16. 8. 2006 byla Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy vyhlášena výzva č. 3 pro Opatření 3.2 OP RLZ Podpora terciárního vzdělávání, výzkumu a vývoje. Žádosti je možné podávat průběžně od 16. 8. 2006 až do vyčerpání finanční alokace.

Program podpory A – Zkvalitňování vzdělávání na vysokých školách
Program podpory B – Rozvoj učitelských studijních programů
Program podpory C – Rozvoj dalšího vzdělávání na vysokých školách
Program podpory D – Rozvoj lidských zdrojů v oblasti výzkumu a vývoje

Konečné cílové skupiny, na které jsou projekty zaměřeny:

• Program podpory A (Pp A): studenti vysokých škol;
  • Program podpory B (Pp B): studenti vysokých škol, zájemci o další studium na vysokých školách;
  • Program podpory C (Pp C): zájemci o další studium na vysokých školách, akademičtí pracovníci vysokých škol;
  • Program podpory D (Pp D): studenti vysokých škol, akademičtí pracovníci vysokých škol,zaměstnanci institucí výzkumu a vývoje.

Upozornění: Projekty musí být realizovány na území České republiky mimo území NUTS II hl. město Praha. Sídlo žadatele může být na celém území České republiky včetně NUTS II hl. m. Praha.
Z tohoto požadavku vyplývá, že naše fakulta může být partnery v těchto projektech.

Více podrobností najdete na stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Vytvořeno: 23. 8. 2006 / Upraveno: 16. 3. 2018 / Administrátor 2. LF UK