Výrazná sleva Adobe produktů pro UK

Rádi bychom vás informovali o tom, že Univerzita Karlova vstoupila v listopadu t.r. díky nákupu většího množství licencí jedním z pracovišť do licenčního programu EDU CLP (Educational Contractual Licensing Program) společnosti Adobe Systems.
Tento licenční program umožňuje po dobu platnosti kontraktu (dva roky, tj. do listopadu 2008) všem pracovištím Univerzity Karlovy nakupovat software Adobe (včetně produktů bývalé firmy Macromedia, kterou společnost Adobe koupila) výrazně levněji, než v rámci běžných EDU licencí, a to bez ohledu na výši objednávky z jednotlivého pracoviště. Jen jako příklad uvádíme pro porovnání ceny produktu Adobe Acrobat Professional:

Adobe Acrobat 8.0 Professional CZ

Standardní EDU licence Cena za licenci vč. DPH
Při objednávce 1 až 6 licencí 7.140 Kč
Při objednávce 7 až 33 licencí 3.570 Kč
Při objednávce nad 33 licencí 3.237 Kč
EDU CLP licence Level 1
Cena bez ohledu na počet v objednávce 2.248 Kč

(Pozn.: Jedná se o aktuální doporučené prodejní ceny.)

Vlastní objednávky mohou vaše pracoviště podávat u autorizovaných prodejců Adobe.
Pro objednávání software Adobe v rámci vašeho CLP kontraktu je potřeba uvádět následující číslo CLP kontraktu: 4400082055
Po objednávce licence českých verzí software Adobe přijde tištěné licenční ujednání a instalační CD-Pack, který je nutný u první objednávky daného produktu objednat zvlášť (stojí obvykle cca 890 Kč).
U anglických verzí žádná fyzická dodávka nepřijde (s výjimkou CD-Packu jako u CZ verzí); příslušnému pracovníkovu uvedenému v objednávce přijde e-mailem login do webového licenčního systému Adobe, kde je možné vidět počet licencí, sériová čísla a další údaje.
Případné další informace podá Josef Juna.

Vytvořeno: 20. 2. 2007 / Upraveno: 17. 1. 2018 / Administrátor 2. LF UK