Výsledky návrhového kola voleb do AS UK 2. LF

Výsledky návrhového kola (1. volební kolo) kandidátů do akademického senátu UK 2. LF

V návrhovém kole bylo do pedagogické komory odevzdáno 238 návrhových lístků, z toho platných 233.
Do studentské komory odevzdalo 228 studentů svůj návrh.

Po sečtení platných hlasů zveřejňuje volební komise výsledky formou seznamů navržených kandidátů, kteří získali v tomto kole největší počet nominačních hlasů.

pedagogická komora uveřejňuje abecední seznam navržených kandidátů do akademického senátu

studentská komora uveřejňuje abecední seznam kandidátů v jednotlivých komunitách, kteří získali v dané komunitě největší počet hlasů

Navržení kandidáti do obou komor akademického senátu jsou osloveni volební komisí, zda přijímají kandidaturu pro volby, které se budou konat 12.–13. 12. 2006.

Volby budou konány podle ústavního Volebního zákona.
Dne 28. 11. 2006 bude zveřejněna volební listina na úřední desce a na www.lf2.cuni.cz.

Volební lístky budou vydány členům pedagogické obce jmenovitě na pracovištích, nejdéle dva dny před datem voleb.
Členům studentské obce budou volební lístky vydávány na volebních místech, po registraci a osobní identifikaci.

Za volební komisi pedagogů: prof. RNDr. Helena Tomášová, CSc.
MUDr. Renata Ocmanová
Mgr. Daniela Holečková