Změna termínu pro přihlášky na 27. 10. 2006!!!

Soutěž pro doktorandy – 3. ročník královéhradeckých lékařských postgraduálních dnů

V letošním ve dnech 30. 11. až 1. 12. opět pořádá Lékařská fakulta UK v Hradci Králové atraktivní soutěž doktorandů. Co je na ní atraktivního? Především možnost vyhrát odměnu ve výši 40–60 tisíc Kč pro sebe a ještě 100 tisíc Kč navíc pro své pracoviště! A když nevyhrajete, budete mít ideální příležitost seznámit se s úrovní nejlepších studentů doktorského studia v lékařských oborech v Čechách i na Slovensku.

Jaké jsou šance na úspěch ve velké konkurenci? V loňském roce získala velmi prestižní první místo v soutěži a nejvyšší finanční odměnu studentka naší fakulty Mgr. Júlia Starková z Kliniky dětské hematologie a onkologie.

Naše fakulta má letos opět možnost vyslat celkem čtyři zástupce: po dvou do kategorií „Basic Research“ a „Clinical Research“. Přednášky i diskuse proběhnou v angličtině, v porotě zasednou tuzemští i zahraniční vědci. Cesta a pobyt soutěžících jsou plně hrazeny pořadatelem.

Co tedy můžete pro účast v soutěži udělat? Abstrakta vybraných uchazečů musejí být zaslána na LFHK do 6. 11., závěrečný termín přihlášek pro interní kolo výběru na naší fakultě je 23. 10. 2006. Pošlete stručnou anotaci své práce (3–4 věty) a uveďte další důvody, proč zrovna vy jste tou pravou nebo tím pravým representantem UK 2. LF (viz níže). Výběr provede kolegium děkana UK 2. LF.

• Budeme se snažit vybrat z uchazečů zástupce, kteří budou mít realistickou šanci na úspěch. Chcete-li se přihlásit, zvažte následující:

• Vaše práce musí být mimořádně zajímavá (můžete-li, doložte již publikované výsledky)
  • Musíte hovořit plynně anglicky (můžete-li, doložte absolvovaným jazykovým testem, zahraniční stáží apod.)
  • Musíte být aktivní doktorand(ka) (tzn. nesmíte být v době konání soutěže po obhajobě)
  • Musíte si být jist(a), že v době konání soutěže budete moci odcestovat do Hradce Králové.

Předběžné přihlášky (sepsané maximálně na jedné stranědokumentu formátu Word) posílejte do 23. 10. 2006 na mou adresu @email s kopií Mgr. Tomkové na @email.

doc. MUDr. J. Trka, Ph.D. – proděkan

Vytvořeno: 11. 10. 2006 / Upraveno: 4. 10. 2018 / Administrátor 2. LF UK