Zpívejte ve Sboru Univerzity Karlovy!

Sbor Univerzity Karlovy je soubor studentů a čerstvých absolventů různých fakult Univerzity Karlovy, který pracuje pod profesionálním vedením šéfdirigenta Haiga Utidjiana. Zpívá pro potěšení akademické obce, široké veřejnosti a především pro radost! Jedinečným atributem sboru je, že reprezentuje svou Almu Mater při různých slavnostních příležitostech. Mezi nedávnými vystoupeními tak figuruje například koncert v Obecním domě pro rektory evropských univerzit. V současnosti sbor chystá vystoupení ve Vladislavském sále Pražského Hradu pro papeže Benedikta XVI.

Pokud máte chuť zpívat ve Sboru Univerzity Karlovy, neváhejte se přijít podívat! Ve sboru se setkáte se studenty všech fakult, studenty anglických paralelek i s „Erasmáky“. Pozvánku do sboru na první zkoušku v sezóně naleznete zde.

Sbor zkouší pravidelně každou středu od 17 do 19 hodin v Charvátově sálu na III. interní klinice 1. LF a VFN na Karlově náměstí (ve druhém domě pod Anatomickým ústavem). Příležitostně má soustředění o víkendu. První zkouška v nové sezóně se koná 30. září 2009.

Stránky sboru: http://sites.google.com/a/ruk.cuni.cz/osuk

Případné dotazy pište na @email