Zvýhodněné lístky na koncert České filharmonie

Praha, 7. 2. 2005

Vážení přátelé,
zveme vás tímto na další z řady koncertů České filharmonie, který se uskuteční ve dnech 17. a 18. února od 19.30 ve Dvořákově síni Rudolfina. Za dirigentským pultem tentokrát stane mladý a charismatický dirigent, kterého britský BBC Music Magazine uvedl mezi deseti nejnadanějšími mladými dirigenty současnosti. Osmadvacetiletý Ilan Volkov, původem z Izraele, studoval na Royal Academy of Music v Londýně a již druhým rokem působí jako šéfdirigent Skotského symfonického orchestru BBC.

I tentokrát se nám podařilo ve spolupráci s Českou filharmonií zamluvit větší množství zvýhodněných lístků pro studenty. Zvýhodněné vstupenky v ceně je 50,– korun bude distribuovat Studentská rada. Je nutné rezervovat si lístky předem. Pokud budete mít o lístky zájem, posílejte prosím své rezervace na adresu @email.
Lístky budou připraveny k vyzvednutí v místnosti Studentské rady FF UK na náměstí Jana Palacha, většinou dva dny před koncertem. Bližší informace vám zašleme v potvrzení vaší rezervace.

Program koncertu:
Čtvrtek 17. února a pátek 18. února 2005