Cena prof. MUDr. Karla Weignera pro Bc. Karolínu Vojtěchovskou

Bc. Karolína Vojtěchovská, absolventka bakalářského studijního programu Specializace ve zdravotnictví – obor Fyzioterapie, převzala 12. dubna 2022 ve Vlasteneckém sále Karolina Cenu prof. MUDr. Karla Weignera, udělovanou nejlepším absolventům lékařských programů. Cenu jí předal prof. Jan Kuklík, prorektor pro akademické kvalifikace.

Bc. Karolína Vojtěchovská absolvovala bakalářský studijní program Specializace ve zdravotnictví – obor Fyzioterapie. Během studia dosahovala výborných studijních výsledků, její celkový studijní průměr činil 1,20. Studium absolvovala s vyznamenáním, všechny státní zkoušky byly klasifikovány známkou „výborně“, celkem získala 186 kreditů. V akademickém roce 2021/2022 studuje navazující magisterský studijní program Aplikovaná fyzioterapie.

Ve Vlasteneckém sále byly předány i další ceny udělované studentům a absolventům. Více v článku na webu Univerzity Karlovy.

Vytvořeno: 13. 4. 2022 / Upraveno: 10. 6. 2022 / Mgr. Juan Zamora