Fotografie: archiv Petra Horna.

Jaké byly letní sportovní kurzy v Dobronicích 2024

Štítky
Oblíbené letní kurzy ve sportovním středisku Univerzity Karlovy v Dobronicích se letos již tradičně konaly ve dvou termínech, a to 11.–18. 8 a 18.–25. 8.

Letos jsme vyzkoušeli nový způsob „specializací“, jako například cyklistiku, aerobik, outdoorové sporty apod. Tradičně největší zájem však byl o populární všeobecné zaměření. Za velmi pěkného, občas až nadměrně teplého počasí se mohli studentky a studenti zúčastnit kromě výše zmíněných aktivit i široké nabídky sportovních her, různých turnajů a tradičního vodáckého nebo pěšího výletu. I přes občasné projevy drobných „rebelií“ ve večerních hodinách proběhly oba kurzy ve velmi příjemné atmosféře a bez nutnosti příliš častých návštěv táborské nemocnice. Díky všem asistentům a studentům za hladký průběh a přejeme všem, aby se svalová únava a drobné bolístky co nejdříve zahojily. Těšíme se na setkání v semestrální výuce, při sportovních akcích a samozřejmě příští rok opět v Dobronicích!

Za Ústav tělesné výchovy
Mgr. Petr Horn

Vytvořeno: 16. 9. 2024 / Upraveno: 17. 9. 2024 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.