Kampus Plzeňská hostil konferenci o inovacích a nových technologiích ve výuce jazyků na lékařských fakultách

Štítky

Fotogalerie z konference Výuka jazyků na lékařských fakultách III, kterou ve dnech 11.–12. září 2024 pořádal Ústav jazyků.

Pořádání konference Výuka jazyků na lékařských fakultách se Ústav jazyků ujal po Centru jazykového vzdělávání Masarykovy univerzity v Brně. Program se zaměřil na výuku lékařské terminologie a jazykových dovedností v medicínském vzdělávání. Diskutovalo se o inovativních přístupech a metodikách, jak efektivně učit řecko-latinskou terminologii, a o integraci jazykových a odborných znalostí do studijního procesu. Účastníci se také věnovali moderním technologiím a e-learningu jako nástrojům pro zlepšení jazykového vzdělávání ve zdravotnickém sektoru. Program doplnila interaktivní prohlídka Ústavu anatomie.

Vytvořeno: 16. 9. 2024 / Upraveno: 19. 9. 2024 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.