Uvítání studentů programu LLP – Erasmus

Vážení přátelé zahraničních studentů,
v pondělí dne 1. 10. 2007 proběhne uvítání studentů programu LLP-Erasmus, kteří u nás budou studovat v tomto akademickém roce.
Sejdeme se v 11 hodin v Konkurzní místnosti fakulty. Setkání zahájí a zahraniční studenty uvítá pan děkan, po něm vystoupí zástupce Evropské kanceláře rektorátu UK a nakonec dr. Černý uvede základní informace o programu LLP-Erasmus na naší fakultě. Konec této části předpokládáme cca ve 12.30, pak bude prostor na otázky studentů.
Následovat bude neformální část – vzájemné seznámení zahraničních a českých studentů-tutorů, a poté informativní procházka motolským areálem.
Pro tuto aktivitu bychom potřebovali několik studentů, kteří by našim hostům campus ukázali – nejlépe asi ve dvou až třech skupinách (zahr. studentů bude asi 20). Je třeba jim ukázat děkanát, Studijní oddělení, knihovnu, jídelnu, obě hlavní nemocniční budovy a dále pak dle individuálního zájmu.
V útery dne 2. 10. 2007 máme od 18.00 v klubu U vojáka zamluvené 3 stoly pro akci LLP-Erasmus. Zde již bude probíhat zcela neformální „get-together-party“.
Na tyto akce jsou srdečně zváni všechni zájemci!!! (ať už 1. 10. v 11 hod. na oficiální část nebo alternativně na neoficiální po 12 hodině do Konkurzní místnosti, nebo až 2. 10. na party U vojáka).

Předem děkujeme za váš čas a aktivitu!

Erasmus tým 2. LF
Dr. Černý