Ples: Hudebníci z fakulty vzešlí

Štítky

Ve Společenském sále vás svým talentem ohromí současní či bývalí studenti a pedagogové naší fakulty...

Kapely, které vystoupí v Majakovského a Raisově sále, již znáte, pomyslnou třešinkou na dortu však budou vystoupení ve Společenském sále. Zde vás totiž svým talentem ohromí současní či bývalí studenti a pedagogové naší fakulty. První z nich vám představíme právě teď.

Co tedy dělají medici ve chvílích, kdy by se měli učit?

Studenti 2. ročníku Sára Stopková a Michal Veselý proměnili svou prokrastinaci v hudební vystoupení, ve kterém představí komorní zpracování několika populárních hitů, a chybět nebude ani špetka klasiky.
Doprovázet je bude mladistvý smyčcový soubor ve složení Eliška Radikovská, Kateřina Kloučková a Sára Nygrýnová (housle) a Jakub Lukáš (violoncello), vokalistka Ema Freiová a Pavel Strnad (kytara).

Poslechnout si je můžete od 20.00 do 20.45.

Text: FB Motolák

Fotografie: archiv.

Vytvořeno: 4. 3. 2019 / Upraveno: 9. 9. 2020 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.