Na Karlovku online: Informační den UK proběhne letos virtuálně

Milé uchazečky a uchazeči o studium na 2. lékařské, připomínáme, že i naše fakulta se teď v sobotu 28. 11. zapojuje do akce Na Karlovku online, v rámci níž Univerzita Karlova prezentuje své fakulty. Od 9 do 16 h můžete chatovat se zástupci studentů a studijního oddělení, živý stream o naší fakultě začne v 10.40 hod.

Na podzim a v zimě se tentokrát osobně asi neuvidíme, ale na vás, uchazeči, myslíme. Připravujeme online podobu Dne otevřených dveří, na webu jsme zveřejnili podmínky přijímaček pro akademický rok 2021/2022. A už teď v sobotu 28. 11. se zapojujeme do akce Na Karlovku online, v rámci níž Univerzita Karlova prezentuje své fakulty.

Od 9 do 16 hod. můžete chatovat s našimi současnými studenty a studijními referentkami a zeptat se na všechno, co byste o naší fakultě chtěli vědět.

Od 10.40 do 11.10 hod. představí v živém streamu naši fakultu a studium na ní Mgr. Petra Fabingerová, členka kolegia děkana 2. lékařské fakulty.

Premiéru budou mít dvě videa o 2. lékařské fakultě: Jak to u nás vypadá (s průvodcem Jankem Rubešem) a Jak se u nás studuje.

Sledujte (nejen) tuto sobotu 27. listopadu od 9 hodin web NaKarlovku.cz

Vytvořeno: 25. 11. 2020 / Upraveno: 9. 2. 2021 / Mgr. Ing. Tereza Kůstková