Uspořádali jsme mezifakultní soutěž Koloběh fakult

Soutěž pro pět fakult Univerzity Karlovy s medicínským zaměřením (2. LF UK, 3. LF UK, LF Hradec Králové, LF Plzeň, Farmaceutická fakulta Hradec Králové) spočívala ve dvou sportech, běhu a cyklistice. Cílem bylo získat pro vlastní fakultu co nejvíce kilometrů během nebo cyklistikou. Účastníkem mohl být student nebo zaměstnanec dané fakulty včetně členů fakultních běžeckých i cyklistických klubů. Sportovní aktivity probíhaly v libovolném prostředí i čase. Pomocí GPS je zaznamenávala mobilní aplikace (služba) STRAVA.com. Přihlásit se bylo možné v průběhu celé soutěže, která probíhala od 15. června 0.00 hod. do 31. srpna 24.00 hod. Vítěz získal putovní pohár v každé z disciplín. V obou disciplínách zvítězili studenti a zaměstnanci 2. lékařské fakulty. Soutěž se bude v letních měsících 2021 opakovat.