Vyhlášení voleb

Vyhlášení volby kandidáta na děkana

Akademický senát UK 2. lékařské fakulty na svém 6. zasedání dne 12. června 2002 vyhlásil volby kandidáta na děkana 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy.

Senát současně ustanovil volební komisi ve složení: doc. PhDr. Jana Kocourková, as. MUDr. Ondřej Hrušák, Ph.D., a David Major.

Děkana jmenuje a odvolává na návrh akademického senátu rektor. Kandidáta na děkana volí dle Statutu UK 2. LF akademický senát poté, co se uchazeči o tuto funkci představí na shromáždění akademické obce fakulty, které svolá senát.

Každý člen akademické obce má právo navrhnout kandidáta na funkci děkana. Návrh podává volební komisi zřízené senátem. Navržené kandidáty poté volební komise osloví a zaregistruje pouze ty, kteří předloží písemný souhlas s kandidaturou a curriculum vitae.

Lhůta pro podávání návrhů na kandidáty byla stanovena na období

1. červenec 2002 – 17. říjen 2002.

Místa, kde bude možné návrhy podávat, určí volební komise na svém zasedání 25. 6. 2002. Přesný harmonogram voleb pak bude upřesněn na zářijovém zasedání akademického senátu. Sledujte webové stránky fakulty.

Statut UK 2. lékařské fakulty

Volební a jednací řád AS UK 2. LF

Rektor Univerzity Karlovy

Poslední aktualizace: 4. 1. 2018 / MUDr. Michal Pelíšek
Byla tato stránka užitečná?