Novým děkanem zvolen profesor Josef Koutecký

Děkanem zvolen profesor MUDr. Josef Koutecký, DrSc.

Ve středu 6. listopadu 2002 proběhla volba kandidáta na děkana UK 2. lékařské fakulty. Mimořádné zasedání akademického senátu proběhlo po skončení veřejné prezentace kandidátů na funkci děkana UK 2. LF před akademickou obcí ve velké posluchárně.

Kandidáta na děkana volí akademický senát, který své rozhodnutí předloží k dalšímu řízení rektorovi Univerzity Karlovy.

A jak to dopadlo?

Akademický senát zvolil v 1. kole tajného hlasování děkanem UK 2. lékařské fakulty na volební období únor 2003 – leden 2006

profesora MUDr. Josefa Kouteckého, DrSC.

Výsledky volby:

Volby se zúčastnilo všech 24 členů akademického senátu UK 2. LF. Odevzdáno bylo 24 hlasovacích lístků. Pro jednotlivé kandidáty bylo odevzdáno

prof. MUDr. Josef Koutecký, DrSc. 15 hlasů
doc. MUDr. Miloslav Marel, CSc. 3 hlasy
Zdrželi se 6 hlasů

Pro zvolení kandidátem na děkana byl potřeba souhlas nadpoloviční většiny členů senátu (13 hlasů).

Michal Pelíšek, místopředseda AS UK 2. LF
@email

Poslední aktualizace: 6. 12. 2017 / MUDr. Michal Pelíšek
Byla tato stránka užitečná?