Ples 2. lékařské fakulty očima návštěvnice

Dne 27. 2. se již tradičně v prostorách Národního domu na Vinohradech uskutečnil ples 2. lékařské fakulty.

Organizátoři pro nás připravili několik novinek jako byl například zákaz kouření v celém Národní domě, což myslím většina návštěvníků velmi ocenila. Nová byla také moderátorská dvojice. Mezi staré a osvědčené recepty pak patřil zahajovací proslov děkana a tombola, která měla letos přinést ještě více cen než kdy předtím . Vyhrát se dalo hned dvěma způsoby, při tzv. okamžité výhře nebo při půlnočním losování, kdy si hlavní cenu, zájezd se společností Student Agency, odnesla kolegyně ze druhého ročníku.

Na parketu bylo stále plno, jak v Majakovského sále, kde pro nás hrál orchestr Ladislava Bareše, tak v Raisově sále, kde se tanečnice a tanečníci vlnili v latinskoamerickém rytmu skupiny Atarés.

Během večera se nám o zábavu postaral bohatý program. V rámci předtančení jsme mohli obdivovat talent a půvab tanečnice ze StarDance Terezy Bufkové a jejího partnera, byla vyhlášená studentská anketa Učitel roku 2009 a v čase těsně před půlnocí jsme mohli sledovat vystoupení studentské formace Prdlý kosti, která sklidila obrovský aplaus.

Avšak ani po půlnoci, kdy některé dámy ztrácely střevíce a převlékaly róby, zábava nekončila. V hlavním sále to DJ PatriK roztáčel v rytmu disco, zatímco ve vedlejším sále nám svoji show předváděl Krocan Orchestra, funk-jazz-rocková medická hudební skupina. A pro ty, kterým se noc zdála stále mladá, byla připravena až do ranních hodin afterparty v hudebním klubu Radost.

-kz-

Poslední aktualizace: 23. 8. 2016 / MUDr. Jana Djakow
Byla tato stránka užitečná?