Celostátní konference studentských vědeckých prací

Dne 16. listopadu 2006 se bude v Plzni konat Celostátní konference studentských vědeckých prací s mezinárodní účastí.
Konference bude jednodenní, program bude rozdělen na dvě paralelní sekce. Jednu sekci budou tvořit práce teoretické a preklinické, ve druhé sekci budou prezentovány práce klinické. Z každé lékařské fakulty do soutěže rádi přivítáme dvě práce do sekce teoretické/preklinické a dvě do sekce klinické. Fakulty, které vyučují obor zubní lékařství, mohou do klinické sekce přihlásit jednu práci z tohoto oboru.
V přílohách najdete termín pro odevzdání přihlášky, místo konání, termín pro přijetí abstrakt a jejich veškerých náležitostí.

Prosíme zájemce, kteří se chtějí zúčastnit konference o pečlivé vyplnění přiložené přihlášky a dodržení formátu abstrakt.
Přihlášku i abstrakt zasílejte na Odd. vědy, k rukám Mgr. Soni Tomkové, @email tel: 224 435 836

Přílohy:
přihláška