Konference Legal Liability for Allocation of Scarce Resources in Health Care in the Covid-19 Pandemic

Centrum zdravotnického práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy ve spolupráci s Právnickou fakultou Univerzity v Bergamu spolupořádají mezinárodní on-line konferenci na aktuální téma vzácných zdravotnických zdrojů v době pandemie a volby mezi pacienty. Konference proběhne 15. dubna 2021 od 9.00 hod. a bude volně přístupná veřejnosti. Je určena nejen pro právníky, lékaře a jiné zdravotnické pracovníky, ale také odborníky z dalších dotčených oborů, studenty i média, právě tak jako každému, kdo by se chtěl o uvedeném tématu z pohledu zdravotně-právní komparatistiky a etiky dozvědět více. Konference proběhne v angličtině.

Podrobnosti v tiskové zprávě, na plakát a v programu (pdf).

Vytvořeno: 9. 4. 2021 / Upraveno: 9. 4. 2021 / Mgr. Petr Andreas, Ph.D.