Marie Curie Actions

Vážení vědci!
Odbor Vědy RUK zvažuje možnost předložit celouniverzitní projekt v rámci specifického programu Lidé, aktivita International Research Staff Exchange Scheme. V příloze najdete pokyny pro žadatele.
Dovoluji si vás požádat, aby týmy dobře fungující mezinárodních aktivitách (v optimálním případě takových, které se uskutečňují v souvislosti s existujícími fakultními dohodami o mezinárodní spolupráci) a které:

1. spolupracují s pracovištěm na některé univerzitě, resp. výzkumném ústavu v EU či asociované zemi,
  2. současně spolupracují s nějakým týmem ve třetí zemi, v optimálním případě takovým, s nímž

má vazby i spolupracující instituce z EU (kvůli financování mobilit ze třetích zemí k nám, bude třeba se primárně zaměřit na ty země, kde je možný příspěvek EU – viz příloha),

se v případě zájmu přihlásily do 21. 2. 2008 na e-mail @email.

Vytvořeno: 15. 2. 2008 / Upraveno: 15. 11. 2017 / Administrátor 2. LF UK