MIT-Czech Republic IOCB Tech Foundation Seed Fund

Program běží na základě spolupráce mezi Akademií věd ČR (AV ČR), Nadačním fondem IOCB Tech a Massachusetts Institute of Technology (MIT). Předběžný termín pro podávání společných návrhů projektů v rámci fondu MIT-Czech Republic IOCB Tech Foundation Seed Fund v roce 2024 je stanoven od 10. září do 10. prosince 2024. Výzva bude zveřejněna na webu MIT po 1. srpnu 2024 a bude otevřena pro všechny vědní disciplíny. Pokud máte zájem o spolupráci s kolegy z MIT a chcete získat podporu z fondu, připojte se k online informačnímu setkání, které se uskuteční 31. července 2024 v 16.00 (SELČ). Setkání je otevřené pro všechny zájemce z českých univerzit a výzkumných institucí.

Na webinář organizovaný MISTI/MIT se můžete registrovat zde.

Program, zahájený v roce 2021, probíhá ve spolupráci MIT, Nadačního fondu IOCB Tech a AV ČR. Fond podporuje špičkovou výzkumnou spolupráci a pomáhá prohlubovat partnerství mezi vědci z MIT a jejich protějšky z českých univerzit a výzkumných institucí. Nadační fond IOCB Tech přispívá ročně částkou 100 000 USD do fondu, který podporuje tři až pět nových spoluprací ročně, každou do výše 25 000 USD. Tyto prostředky mohou být využity na úhradu cestovních nákladů a ubytování spojených s pracovními setkáními a vědeckými stážemi.

Vytvořeno: 18. 7. 2024 / Upraveno: 18. 7. 2024 / Mgr. Lucie Týfová